Best Bakery Bądź na bieżąco Zainspiruj się Poszukujesz gotowych rozwiązań?

Asunto Group
Asunto Group
Asunto Group to firma dystrybucyjna, posiadająca w ofercie gamę wyrobów piekarniczych świeżych oraz o przedłużonej trwałości do częściowego lub pełnego wypieku w punkcie sprzedaży lub w domu marki Best Bakery oraz owoców morza marki Lilly Planet. Oferta gastronomiczna Asunto Group została poszerzona o linię mrożonych Ciast do Pizzy w formie kul, przygotowanych w oparciu o tradycyjne receptury pod marką Best Bakery HORECA Select
Więcej...
Best Bakery
Best Bakery
Best Bakery to marka posiadająca szeroki portfel pieczywa tradycyjnego polskiego oraz francuskiego, duńskiego, litewskiego, szwajcarskiego. To kilkaset propozycji zależnych od sposobu przygotowania. Największą część stanowią produkty chlebowe, oraz produkty gotowe np. pizza, bagietki, zapiekanki, kanapki i przekąski. Najwyższej jakości produkty piekarnicze, przeznaczone są zarówno dla odbiorców detalicznych, jak i branży HORECA.
Więcej...
Best Bakery HORECA Select
Best Bakery HORECA Select
Linia produktów Best Bakery HORECA Select to sprawdzone rozwiązania dla gastronomii. Oryginalne receptury produktów, powstałe przy współpracy włoskich technologów i polskich ekspertów. Wieloletnie doświadczenie w produkcji zapewnia doskonałą jakość i powtarzalność formy. Kreując asortyment kierujemy się gustami i smakiem konsumenta.
Więcej...