Dla pizzerii


Nowość w ofercie: Mini Hot Dogi 116 g

Oferta Asunto Production oraz Asunto Group rozszerzona została o 3 nowe produkty z kategorii szybkich przekąsek (Fast Food) :

 1. Mini Hot Dog z ketchupem 116g po wypieku 100 g
 2. Mini Hot Dog z musztardą 116 g po wypieku 100 g
 3. Mini Hot Dog z musztardą i ketchupem 116 g po wypieku 100 g

Logistyka produktów:

 • ilość sztuk w kartonie zbiorczym 60
 • ilość kartonów na palecie 48
 • ilość sztuk na palecie 2880
Hot dogi
Krok Temperatura/Para: Czas: Klapa luftu
1. Nagrzewanie 220°C zamknięta
2. Zaparowanie 220ml 28 sek./1x
3. Pieczenie 180°C 11 min zamknięta
4. Pieczenie 180°C 8 min otwarta

Nowość – Pieczarka duszona sterylizowana

Miło jest nam poinformować o wprowadzeniu do sprzedaży nowego produktu – Pieczarki Duszonej Pasteryzowanej – (Świeża pieczarka umyta, poszatkowana, a następnie smażona, pakowana i zamykana oraz pasteryzowana).

Produkt oferowany jest w 3 formach pakowania:

 1. Słoik
 2. Folia (worek 5 kg)
 3. Puszka

Produkt dostępny od 26 stycznia 2018 – do zamówienia przez: zamowienia@asuntogroup.eu lub zamowienia@pizzola.eu

SAP nr148 Pieczarka rozdrobniona, smażona, pasteryzowana 30.11.2017

 

Ekspozytor grzewczy C32 dla rożków Bestbakery

Prezentujemy Państwu nowe urządzenie w naszej ofercie ułatwiające sprzedaż rożków do pizzy opartych na koncepcie Ciasta do Pizzy Bestbakery.

Ekspozytor grzewczy z pozycjami obrotowymi dla stożka lub zwykłej pizzy.
Urządzenie może pomieścić 32 rożki pizzy lub 4 zwykłe pizze (30 cm).
Zawiera termostat, lampkę wewnętrzną i silnik do obracania pozycji rożka do pizzy.
Model C32 uważany jest  za idealne urządzenie do właściwej prezentacji i zachowania świeżości gotowych produktów do pizzy.

Elektryczna witryna na gorące powietrze – do Pizzy w Rożku Bestbakery

Szanowni Państwo,

w naszej ofercie znajdziecie Państwo również urządzenia ułatwiające pracę w pizzeriach oraz punktach sezonowych jak równie Food Truckach.

Elektrycznie podgrzewana witryna z gorącym powietrzem z pozycjami obrotowymi do pizzy w rożku lub zwykłej pizzy. Funkcja tych produktów opiera się na ciągłej cyrkulacji gorącego powietrza wewnątrz komory grzewczej. Ponadto obecność termostatu daje możliwość wyboru dokładnie preferowanej temperatury.

Oświetlenie wewnętrzne a szklane drzwi umożliwiają bezpośrednie wizualne sprawdzenie procedury podgrzewania.
Pojemność modelu elektrycznego to 16 rożków do pizzy lub 4 zwykłe pizze.

Urządzenia do produkcji Pizzy w rożku Bestbakery

Szanowni Klienci,

miło jest nam zakomunikować, że w naszej ofercie poza produktami spożywczymi możecie Państwo kupić lub dzierżawić Maszyny do Produkcji Pizzy Bestbakery w rożku.

Nasze urządzenia pozwalają na formowania i pieczenie ciasta w kształcie stożka w minimalnym czasie (1 minuta).
Do tak przygotowanego i upieczonego rożka pizzowego dodaje się wszystkie składniki do pizzy i umieszcza produkt w ogrzewanej witrynie gdzie odbywa się przepływ gorącego powietrza zapewniając w ten sposób stałą temperaturę przygotowanym produktom.
Urządzenie jest w całości wykonane ze stali nierdzewnej, posiada dwa termostaty do kontroli temperatury, zegar z dźwiękowym ostrzeżeniem, ogólny przełącznik i lampy.

Do przygotowania rożków wykorzystujemy nasze Ciasto do Pizzy w kulce mrożone lub świeże.Dostępne są 2 modele 2 i 4 gniazdowe.

Zapraszamy do współpracy.

Współpraca

Pizza Best Bakery w rożku

Unikalny pomysł, który zaskoczy konsumentów. Rożek przygotowuje się z tradycyjnego ciasta na pizzę, a następnie wypełnia obficie dowolnie wybranymi składnikami. Produkt gotowy w zaledwie kilka minut!

Atrakcyjny wygląd, świetny smak i wygoda spożycia oraz krótki czas przygotowania to zalety Pizzy w rożku. Dostępna w każdym miejscu i czasie, łatwa w serwowaniu doskonale uzupełni ofertę małej gastronomii oraz menu sieci gastronomicznych.

Zainteresowanych zapraszamy do współpracy!

Proponujemy dzierżawę specjalistycznych maszyn do produkcji Pizzy w rożku.

rożki

 

 

Dobra pizza bez tajemnic – jak zrobić idealną pizzę?

Dobra pizza bez tajemnic – jak zrobić idealną pizzę?
Dobra pizza to przede wszystkim świetne ciasto i odpowiednio dobrane składniki. Nie bez znaczenia jest także sprzęt – piec i blachy, formy. Sprawdź dlaczego do niektórych pizzerii ustawiają się długie kolejki, a inne nie mają zbyt wielu klientów?
Jak zrobić dobrą pizzę – porady praktyczne dla właścicieli pizzerii, pizzerów.
1. Sos do pizzy – kładziemy na placku zawsze jako pierwszy. Zalecane jest stosowanie sosu łagodnie doprawionego, tak aby nie zdominował smaku pizzy. Najlepiej do tego celu nadaje się pulpa pomidorowa lub zmiksowane pomidory pellati. Nie poleca się używania gotowych sosów do pizzy. Są często przesycone konserwantami i substancjami wzmacniającymi smak. Koncentrat pomidorowy na pizzy to poważny błąd w sztuce. Ważne, aby pamiętać, że sosu nie powinno być na pizzy zbyt wiele. Jego nadmiar może spowodować, że wierzchnia warstwa placka będzie miała zakalec. Z tego samego powodu pizzę po wykonaniu należy natychmiast włożyć do pieca, tak aby wilgoć pochodząca z sosu i innych składników nie wsiąknęła w ciasto.
2. Ser do pizzy – drugim składnikiem na pizzy najczęściej jest starty ser. Trzeba pamiętać, że ser powinien być tarty wyłącznie dobrze schłodzony, należy go przechowywać w lodówce. Dzięki temu zachowa właściwości smakowe i nie zbryli się, więc będzie można go sprawnie rozprowadzić na pizzy. Najlepszym rodzajem sera do pizzy jest oczywiście mozzarella.Wiele pizzerii miesza ją w różnych proporcjach z innymi serami, aby otrzymać specjalny smak. Nie zalecamy jednak używania licznych na rynku „serów do pizzy” o bardzo atrakcyjnej cenie, ale też z bardzo dużą domieszką stałych tłuszczy roślinnych.

3. Pizza prosto z pieca – zaleca się wypiek pizzy w piecu specjalnie do tego przeznaczonym – na płycie szamotowej (na kamieniu). Płyta powinna być czyszczona (szczotkowana) po każdorazowym wypieku. Raz na jakiś czas, piec należy wypalić nastawiając go na wysoką temperaturę (wg wskazówek producenta). Dzięki takiemu postępowaniu placek do pizzy będzie wolny od czarnego nalotu, a piec nie będzie wydzielał nieprzyjemnych zapachów.
4. Formy do wypieku pizzy – pizza na grubym spodzie wymaga stosowania forem piekarniczych do pizzy. Najczęściej stosowanymi formami do pizzy są te wykonane ze stali oksydowanej. Jednak zdecydowanie lepsze są formy wykonane ze specjalnego stopu aluminium. Te ostatnie są niestety droższe i trudno dostępne. Formy aluminiowe do pizzy – zalety: łatwość w utrzymaniu czystości (nie rdzewieją, można je wymaczać przed myciem); duża trwałość. Formy ze stali oksydowanej – wady: łatwo rdzewieją i zostawiają na pizzy naloty (formy stalowej nie wolno pozostawić długo pod działaniem wody, gdyż szybko zachodzi rdzą; po umyciu musi być wytarta do sucha i natarta olejem, nie wolno jej pozostawiać do wyschnięcia);  trudne do utrzymania w czystości. Warto pamiętać, że warstwa spalonego nalotu na formie może znacząco wydłużać czas wypieku pizzy i może wpływać negatywnie na właściwości organoleptyczne pizzy. Konieczne jest więc usuwanie nalotu z formy.Każda blacha przed użyciem powinna zostać natarta olejem. Ważne, aby nie przesadzać z ilością oleju, gdyż placek łatwo nim nasiąka.
5. Regulacja parametrów pieczenia pizzy – początkujący właściciel pizzerii powinien szczególną uwagę przyłożyć do regulacji parametrów pieczenia. Temperaturę pieca oraz wartości procentowe grzania góra/dół należy dokładnie ustalić podczas próbnych wypieków. Źle wyregulowany piec może przypalać placek od spodu, podczas gdy wierzch pizzy będzie niedopieczony lub na odwrót. Może też niepotrzebnie wydłużyć czas pieczenia, a przecież klient nie powinien długo czekać na zamówioną pizzę.
Używanie gotowych spodów do pizzy Best Bakery HORECA Select minimalizuje koszty i skraca czas oczekiwania Naszego klienta na gotowy produkt. Ciasto do pizzy Pizzola to gwarancja niezmiennej jakości i smaku.

Błędy, których należy się wystrzegać:
1. Najpoważniejszą wadą pizzy jest zakalec w placku. Pojawia się najczęściej, gdy na pizzę dodamy zbyt wiele mokrych i tłustych składników. Ciasto staje się wówczas, szczególnie z wierzchu, maziste, „ugotowane”.
2. Pizza po wypieczeniu nie powinna ociekać tłuszczem, jeżeli tak się dzieje to należy przyjrzeć się składnikom, w szczególności serowi i wędlinom. Prawdopodobnie zawierają znaczną domieszkę tłuszczu.
3. Na pizzy po wypieczeniu nie powinna wytrącić się woda w dużych ilościach. Jeżeli jednak jest, to warto dokładniej odsączać składniki lub zmniejszyć ich ilość (w szczególności sosu i świeżych pieczarek).
4. Ser powinien się podczas pieczenia rozlać równomiernie na pizzy. Jeżeli tak się nie dzieje to prawdopodobnie jest zbyt chudy. Możliwe też, że przed użyciem był zamrożony lub leżał w cieple i w związku z tym nie nadaje się do użytku. Zainteresowanych ofertą produktów Best Bakery HORECA Select oraz atrakcyjnym projektem franczyzowym zapraszamy do podjęcia współpracy.

Ciasto do pizzy Best Bakery HS – niezmienna jakość i gwarantowany smak

Nawet najlepsze składniki i najbardziej wyszukane dodatki nie gwarantują udanej pizzy,  jeśli ciasto do pizzy nie będzie spełniało oczekiwań klientów. Jak zadbać o wysoką jakość ciasta?

Jak zagwarantować powtarzalność formy, gramatury i smaku, a przy tym wszystkim zminimalizować czas oczekiwania klienta na gotowe danie? Asunto Group – producent ciast mrożonych,zapiekanek  i spodów do pizzy  udowadnia, że spełnienie wszystkich warunków jest możliwe.

Ciasto mrożone do pizzy Best Bakery HORECA Select – sprawdź dlaczego warto skorzystać z oferty:
 • Ciasto do pizzy w kulkach i gotowe placki do spodów różnych grubości i średnic, pozwalają zaspokoić oczekiwania każdego klienta. Ciasta cechuje najwyższa jakość.
 • Wieloletnie doświadczenie i korzenie w ojczyźnie pizzy – Włoszech.
 • Stała, niezmienna, najwyższa jakość. Ograniczenie do minimum problemów z jakością mąki (im większa partia mąki w jednej dostawie tym stabilniejszy produkt – zakład produkcyjny zamawia jednorazowo wiele ton tego surowca).
 • Skrócenie do minimum czasu oczekiwania klienta restauracji na zamówioną pizzę. Czas od zamówienia do podania przy zamówieniu pizzy na grubym spodzie wykonanej na placku gotowym wynosi ok. 10 min a na cienkim ok. 5 min ! W przypadku zamówień na telefon i dowozu pizzy ma to oczywiście kolosalne znaczenie.
 • Brak konieczności inwestowania w drogi sprzęt do produkcji ciasta. Pieniądze zaoszczędzone na zakupie mieszarki można przeznaczyć na zakup plackarki. Plackarka z kolei wyeliminuje konieczność zatrudnienia wykwalifikowanego pizzera i znacznie zwiększy wydajność.
 • Uniezależnienie się od kwalifikacji personelu i znaczne obniżenie związanych z tym kosztów.
 • Zmniejszenie powierzchni magazynowej i produkcyjnej.
 • Czystość na zapleczu, eliminacja zapylenia mąką.
 • Wyeliminowanie wielu czynności zw. z koniecznością zamawiania/kupowania, kontrolowania terminów przydatności i jakości, problemów z utrzymaniem właściwej rotacji magazynowej etc. półproduktów do produkcji ciasta.

 

Z tej samej mrożonej kulki ciasta mrożonego można uzyskać różnej jakości pizze poprzez:

 • zmianę gramatury przez podział lub łączenie
 • zmianę średnicy / grubości placka
 • poprzez zastosowanie różnych parametrów wypieku (temperatura, udział % temperatury grzałek góra/dół pieca)
 • wybór metody wyrobu placka: ręczna lub w plackarce
 • wybór dodatków.

Ostateczny smak i wygląd pizzy zależy od „ręki” pizzera, dlatego dwie pracujące obok siebie pizzerie mogą pracować na tej samej kulce ciasta mrożonego i jednocześnie sprzedawać bardzo różniące się od siebie pizze. Więcej…

Pizza na cienkim spodzie z kulki mrożonej Best Bakery HORECA Select

Składniki:

 • kulka ciasta mrożonego do pizzy Best Bakery HORECA Select
 • sos pomidorowy do pizzy
 • ser – najlepiej mozzarella
 • dodatki wg uznania: boczek, salami, oliwki, cebula, szynka, pieczarki, kukurydza, ananas…
 • zioła do smaku, np. oregano, bazylia…

Sposób przyrządzenia:

Kulkę ciasta należy rozmrozić. Można ją w tym celu wyjąć na noc z mroźni do lodówki. Rano należy ją przełożyć w ciepłe miejsce w celu wzbudzenia w cieście procesu fermentacji drożdżowej. Najczęściej ciasto jest gotowe do użytku po osiągnięciu temp 18˚ C. (warto zaopatrzyć się w termometr). Po wyrośnięciu, ciasto powinno zwiększyć swoją objętość o ok. 50%. Wówczas, jeżeli nie chcemy ciasta przeznaczyć natychmiast do wyrobu pizzy, należy je przełożyć do lodówki, aby wstrzymać proces fermentacji.

Wyrośniętą kulkę ciasta należy lekko obtoczyć mąką (nie ugniatać!). Wyrobić z kulki placek żądanej wielkości. Blat roboczy przesypać lekko mąką.

Położyć na blacie roboczym placek i podziurkować jego wnętrze rolką dziurkującą (nie dziurkujemy brzegu placka do szerokości ok. 2 cm, jeżeli chcemy aby brzeg placka wyrósł). Przed pieczeniem brzeg placka można lekko przesmarować olejem, dzięki czemu zarumieni się w czasie pieczenia.

Nałożyć sos, ser i dodatki.

Piec w temp. 280˚ C ok. 5 min. Zaleca się pieczenie pizzy bezpośrednio na szamocie.

 

 

 

 

Pizza na cienkim spodzie z placka mrożonego Best Bakery HORECA Select

Składniki:

 

 • placek ciasta mrożonego do pizzy Best Bakery HORECA Select
 • sos pomidorowy do pizzy
 • ser – najlepiej mozzarella
 • dodatki wg uznania: boczek, salami, oliwki, cebula, szynka, pieczarki, kukurydza, ananas…
 • zioła do smaku, np. oregano, bazylia…

Sposób przyrządzenia:

 • Przełożyć placek zamrożony lub rozmrożony (bez znaczenia) do formy piekarniczej lub na siatkę.

  Nałożyć sos, ser i dodatki.

  Piec w temperaturze 280˚ C przez ok. 10 – 12 min.